مربیان تیم‌های امید و بزرگسالان همدیگر را تحویل نگرفتند !

مربیان تیم‌های امید و بزرگسالان همدیگر را تحویل نگرفتند !
اعضای کادرفنی تیم‌های ملی و امید کشورمان از برخورد و رودررو شدن با یکدیگر امتناع کردند.
در حاشیه دیدار نفت ایران - الشباب عربستان رفتار مربیان تیم‌های ملی و امید فوتبال کشورمان جالب توجه بود. محمد خاکپور به همراه مجتبی تقوی و هادی طباطبایی که مربیان تیم امید کشورمان هستند در اواسط نیمه اول وارد ورزشگاه شدند و از همین رو به محض ورود به جایگاه ویژه روی صندلی‌های ابتدایی نشستند تا مشغول تماشای بازی شوند.

این در حالی بود که پیش از این دن گاسپار، اوسیانو کروز، مارکار آقاجانیان و مهرداد خانبان که اعضای کادرفنی تیم ملی بزرگسالان هستند در ورزشگاه و روی چند صندلی آن طرف‌تر حضور داشتند.

انتظار می‌رفت اعضای کادرفنی تیم‌های ملی و امید فوتبال کشورمان بین دو نیمه با یکدیگر خوش‌وبش کنند اما وقتی کروز و خانبان از کنار صندلی خاکپور و همراهانش عبور کردند حاضر به رودررو شدن و احوالپرسی با کادرفنی تیم امید نشدند. دقیقه‌ای بعد آقاجانیان هم از کنار صندلی آنها رد شد اما با بی‌محلی از جایگاه ویژه به بیرون رفت.

به نظر می‌رسد اختلاف نظر بین کارلوس کی‌روش و مسئولان تیم امید در مسئله دعوت از سردار آزمون و علیرضا جهانبخش که تبدیل به درگیری‌های لفظی هم شده است، روی دیگر اعضای کادرفنی کی‌روش هم تأثیر گذاشته تا آنها به کادرفنی ایرانی تیم امید بی‌محلی کنند.

منبع خبر: خانه ورزش


کلمه کلیدی: امید , بزرگسالان

اخبار مرتبط:

«  1 2 3 4 5  ...  » 

نظرات کاربران در مورد این خبر: ارسال نظر

نظری برای این خبر ثبت نشده است.