صادقیان را با حق رشد به ذوب‌آهن پس بدهید!

صادقیان را با حق رشد به ذوب‌آهن پس بدهید!
در راستای اینکه سوژه طنز در این مقطع حساس – کدام مقطع حساس؟! – از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما در نظر داریم یک ماجرای واقعی را برای شما خواننده گرامی و احتمالاً پرسپولیسی (!) به رشته تحریر درآوریم.
هر چند مسئولان ذوب‌آهن حكم كميته انضباطي مبني بر طلب ۱۲۰ ميليون توماني اين باشگاه از پرسپوليس بابت حق رشد پيام صادقيان را در جيب دارند اما هنوز اين مبلغ پرداخت نشده است. بر همين اساس شنيديم كميته انضباطي فدراسيون فوتبال با ارسال نامه‌اي رسمي از باشگاه پرسپوليس خواسته است تا ۱۲۰ ميليون تومان حق رشد پيام صادقيان را به حساب ذوبي‌ها واريز كند. ظاهراً قرار است اين مبلغ از محل درآمد‌هاي پرسپوليس در سازمان ليگ پرداخت شود و ... البته آنچه اين مطلب را به درازا می‌كشاند، بدهي سرخپوشان نيست.

با عنايت به اينكه در فصل جاري تا به حال پيام صادقيان فقط يك گل زده، يك كارت زرد و يك كارت قرمز گرفته است و در ۵۱۱ دقيقه‌ای كه براي پرسپوليس به ميدان رفته، كار خاصي انجام نداده، يك پيشنهاد توپ براي مسئولان اين باشگاه داريم. به دست‌اندركاران باشگاه پرسپوليس پيشنهاد مي‌كنيم معطل نكنند و همين امروز پيام صادقيان را به باشگاه ذوب‌آهن پس بدهند. اگر هم سعيد آذري و ساير ذوبي‌ها قبول نكردند، ۱۲۰ ميليون تومان حق رشد را هم سر بدهيد تا اصفهاني‌ها بپذيرند. لطفاً تعجب نكنيد!

چنانچه صادقيان را به همراه ۱۲۰ ميليون تومان به ذوبي‌ها بدهيد، باز هم ضرر نخواهيد كرد. تصورش را كنيد پيام صادقيان در همين چند بازي باقي‌مانده هوس كند به داور مسابقه يا بازيكن حريف حمله كند. آنگاه چه اتفاقي مي‌افتد؟ هم پرسپوليس بايد جريمه شود و هم پيام صادقيان محروم و از آن بدتر اینکه چنين رفتار‌هايي مي‌تواند براي ساير جوانان اين تيم بد‌آموزي داشته باشد ... حالا متوجه شديد چرا اين پيشنهاد را داديم؟!

منبع خبر: خانه ورزش


کلمه کلیدی: صادقیان

اخبار مرتبط:

«  1 2 3 4 5  ...  » 

نظرات کاربران در مورد این خبر: ارسال نظر

نظری برای این خبر ثبت نشده است.