شاهرودی: آقایان! دلتان برای هواداران بسوزد

شاهرودی: آقایان! دلتان برای هواداران بسوزد
مدافع سابق سرخپوشان از اشتباهات فردي بازيکنان پرسپوليس در بازي هاي اخير و حواشي که مانع نتيجه گيري اين تيم شده است، گفت.
رضا شاهرودی در رابطه با بازی اخیر پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم در نیمه اول بازی خیلی خوب بود، تمام راه های نفوذ را روی حریف بسته بود و مشخص بود برای دقایق مختلف برنامه دارند اما در نیمه دوم ورق برگشت، اشتباه فردی در این بازی هم، تیم را شکست، اشتباه فردی در بازی های زیادی در این فصل، پدر پرسپولیس را درآورد.

وی ادامه داد: شما ببینید بازیکن کره ای آنها در نیمه دوم با تیم پرسپولیس چه کرد؟ در یک حرکت با یک سر توپ زدن سه بازیکن را جاگذاشت. نمی دانم متاسفانه چرا در بعضی بازی ها بازیکنان اینگونه بازی می کنند و از طرفی هم فکر می کنم برانکو هم باید در چینش بازیکنان، مخصوصا در دفاع تغییراتی را ایجاد می کرد.

شاهرودی در رابطه با حضور برانکو ادامه داد: بهرحال مربی است که در ایران کارنامه خوبی داشته است اما این دلیل نمی شود که به او امکانات و بازیکنان خوب ندهیم و انتظار داشته باشیم همان نتایج را به دست بیاورد، امیدوارم برای فصل آینده شرایط خوبی را برای او به وجود بیاورند تا بتواند باز هم سرخپوشان را به اوج برساند، بهرحال امسال اگر فرگوسن را هم می آوردند همین بود و باید برای فصل آینده به تیم برانکو نگاه کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه چند سال است که می گوییم سال آینده وضعیت بهتر می شود، وضع بهتر که نمی شود هیچ، بدتر هم می شود، شما همین الان را ببینید، پرسپولیس بعد از برد مقابل النصر داشت به سر و سامانی می رسید که بازهم جنجال های مدیریتی را در این تیم انداختند و دوباره همه چیز به هم ریخت. فقط می توانم بگویم امیدوارم امسال آخرین سال ناکامی تیم محبوب ما باشد چرا که هواداران کاسه صبرشان لبریز شده است، آقایان دلتان برای هواداران بسوزد.

منبع خبر: خانه ورزش


کلمه کلیدی: شاهرودی, هواداران

اخبار مرتبط:

«  1 2 3 4 5  ...  » 

نظرات کاربران در مورد این خبر: ارسال نظر

نظری برای این خبر ثبت نشده است.