تحول بزرگ در انتظار پرسپولیس

تحول بزرگ در انتظار پرسپولیس
مربی پرسپولیس گفت که این تیم در آینده با تحولی بزرگ مواجه خواهد شد.
آندره پانادیچ در خصوص تاثیرش در پرسپولیس بعد از حضور کوتاه مدتش در این تیم اظهار داشت: سعی ما این بود که بعد از بازی با النصر ریکاوری خوبی داشته باشیم و از لحاظ روحی و روانی نیز انرژی مثبت به تیم ترزیق کنیم. فکر می‌کنم در این کارمان موفق بودیم و پرسپولیس یک نمایش خیلی خوب در بازی با استقلال داشت.

وی در واکنش به صحبت‌های عبدالله ویسی که گفته تیمش مقابل پرسپولیس فقط یک شوت در چارچوب داشت و آن هم تبدیل به گل شد، تاکید کرد: باید بابت این موضوع خوشحال باشیم که به حریف‌مان در طول بازی فقط یک موقعیت گل دادیم و سرمربی حریف هم به این مسئله اعتراف کرده است.

مربی پرسپولیس ادامه داد: در این بازی سعی کردیم از میانه میدان اجازه نزدیک شدن بازیکنان حریف به محوطه جریمه را نداده و هرگز اجازه شوت زنی نیز به آنها ندهیم و تا زمانی که بازیکنان‌مان انرژی داشتند این کار را به خوبی انجام دادیم. با توجه به اینکه ۳ روز قبل از این بازی ما یک بازی سنگین را مقابل النصر داشتیم طبیعی بود که در دقایق پایانی بازی با استقلال دچار افت بدنی شویم.

پانادیچ از عملکرد بازیکنان ابراز رضایت کرد و گفت: از تلاش بازیکنان در این بازی و عملکرد خوبی که داشتند فوق‌العاده راضی هستم و بعد از بازی هم به همه بازیکنان خسته نباشید گفتم.

وی در خصوص آینده تیمش گفت: در آینده‌ای نه چندان دور شاهد تحول بزرگی در پرسپولیس خواهید بود و همه ما تلاش می‌کنیم مشکلات تیم را مرتفع کنیم.

منبع خبر: خانه ورزش


کلمه کلیدی: تحول بزرگ , پرسپولیس

اخبار مرتبط:

«  1 2 3 4 5  ...  » 

نظرات کاربران در مورد این خبر: ارسال نظر

نظری برای این خبر ثبت نشده است.